Selena zveřejňuje různé informace o novém albu!

19. března 2011 v 11:10 | Lilly♥ |  S.G.-Latest news
Selena Gomez fanoušci už vědí: Skupina je třetí album scéna bude debutovat na několik měsíců. Nemáme mnoho informací o albu, ale v poslední době, Selena poskytl rozhovor MTV, kde byla zpráva ukázala na CD. Udělali jsme přehled o nových informací, které vidíte níže:

Hlavní novinkou je, že toto album je Selena, kdo píše písničky, s nějakou nápovědou od některých z jeho oblíbených producentů. Řekla, že celý tento proces je zábava a terapeutické, že jeho inspirace přichází zkušenosti, ve kterém strávila v jejím životě.

"Je tam píseň s názvem Hit The Lights miluji, je to o každém z příležitostí jste měli a ztratili, protože jsem byl tak nervózní a vystrašený, ale je to píseň a tanec, pak je to opravdu zábava." Prohlásil zpěvák.

"Je tu píseň jsem napsal s Toby Gád (...) je velmi legrační." Selena řekl, že píseň je o lidech, kteří kolem vás a chtějí vás špatné, ale také o úžasných lidí kolem, tak to je chtěl poděkovat kdo dělá vám dobře a rozloučit s ostatními.

Selena mluvil o hudbě, kterou Pixie Lott napsal jí, řekla, že miluje písně a je zcela posedlý Pixie. Řekl také, že je její matka nejoblíbenější píseň na novém CD a ona je nucena souhlasit s tím, "matka je vždy právo ve vztahu k její oblíbený." Argumentoval. "Je to sladká píseň, to je skoro jako balada -. Ale ne přesně" Diva řekl, že skladba pojednává o těší a vychutnat si okamžik, který je s vámi, zapomenout na chyby z minulosti a obavy z budoucnosti a jen těšit.

Řekla, že doposud nebylo rozhodnuto, co bude název alba a oni se stále snaží vypořádat se s uměleckou část (kryt a liniové fotografie). "Musí to být velmi odlišné, protože jsem stále."

Na hudbu se příspěvky od jiných umělců (featurings), Selena řekl v době, kdy všechny písně na CD jsou jen s ní, ale rád bych se pracovat s Brunem Mars ("Jsem posedlá s ním!") A Bob

Zpěvák komentoval hold Britney Spears, kteří mají v plánu dělat. "Nemáme nic oznámeno, ale mám na mysli některé věci (...) pracujeme na některých kryty a já jsem opravdu vzrušený" řekl. "Miluji Britney, musím to udělat!" Tazatel zeptala, co jí chtěl zpívat písně, a diva řekl: "Ať ji hit" Baby One More Time "a my se pokusíme něco s" Toxic "a něco udělat s vaší věci novější. "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nicolett* Nicolett* | Web | 19. března 2011 v 11:37 | Reagovat

ahojky jak pak se máš? :) už si nevím s blogem rady už vubec nevim co mám přidávat asi skoncim :((

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama